BREL II Zarządzanie Nieruchomościami J. Rajewicz, O. Rajewicz-Ishola Sp.j. jest firmą rodzinną i działa na szczecińskim rynku od 1996 roku. Jesteśmy rzetelną i dynamicznie rozwijającą się spółką. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie zarządzania i administrowania nieruchomościami. Na wielu naszych nieruchomościach przeprowadziliśmy duże remonty i inwestycje termomodernizacyjne przy udziale środków własnych wspólnot, dofinansowań i kredytów w tym kredytów z premią remontową i termomodernizacyjną

Właściciele firmy posiadają licencję zarządców nieruchomości. Zatrudniamy doświadczony i wykwalifikowany zespół składający się z księgowych, konserwatorów i technika budowlanego z dużym doświadczeniem w zakresie gospodarki mieszkaniowej. Współpracujemy również z biurem projektowym, inspektorami nadzoru oraz kancelariami prawnymi.

Posiadamy własny lokal, w którym prowadzimy działalność gospodarczą. W naszej pracy korzystamy z profesjonalnego oprogramowania ZUI Mieszczanin w zakresie obsługi finansowo-księgowej i technicznej. Skutecznie wyprowadzamy zaległości księgowe i utrzymujemy na wysokim poziomie ściągalność opłat.

Wieloletnie doświadczenie, sprawdzony zespół współpracowników, sprawdzone procedury i posiadane wykształcenie gwarantuje profesjonalne zarządzanie nieruchomościami oraz wysoką jakość naszych usług.

Skontaktuj się z nami

ul. Małkowskiego 21/2, 70-305 Szczecin

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest BREL II Zarządzanie Nieruchomościami J. Rajewicz O. Rajewicz-Ishola Sp.j. ul. Małkowskiego 21/2, 70-305 Szczecin